Ubytování Dlouhý Důl - Kyjov u Krásné Lípy - České Švýcarsko

Ubytování ČESKÉ ŠVÝCARSKO - Rekreace Kyjov ...

V Í T E J T E ,... Hledáte příjemné ubytování na dovolenou pro Vaší rodinu nebo partu?

Dovolujeme si Vám nabídnout chalupu "Ubytování Rekreacekyjov u Krásné Lípy" s vybavením kategorie krásná lípa Unterkunft,accommodation Krasna Lipa,České Švýcarsko turistika - lyžování ,penzion DoubiceTolštýn v Českosaském Švýcarsku, penzion Fakulta,Stará hospoda Doubice, ubytování v soukromí , chata, penzion pro rodiny s dětmi, Děčínsko, Doubice, Kyjov, Krásná Lípa-okolí, chalupa, ferienhaus, ferienwohnung Jetrichovice, rybařeníčeské švýcarsko,krásná lípa Unterkunft,accommodation , ubytování v českém Švýcarsku,cyklistika- turistika- lyžování ,penzion Doubice s možností levného celoročního ubytování-pronájmu. V okolí se nachází NP- České Švýcarsko, CHKO Labské pískovce a CHKO Lužické hory. Naše ubytování je vhodné především pro dvě rodiny s dětmi,aktivní turisty a cykloturisty, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou v centru NP České Švýcarsko, uprostřed krásné přírody v blízkosti lesů. Místní ráz krajiny přímo vybízí k procházkám a výletům do Kyjovského údolí a tím poznat kouzlo krajiny s unikátní rozmanitostí a krásných přírodních úkazů jako je Pravčická brána,Soutěsky,Jetřichovice,Kyjovské údolí v NP - České Švýcarsko.V letní sezóně je příjemné koupání ve vodní nádrži - Kyjovská přehrada,kde je možnost i rybaření.Také lze využít různé turistické trasy a cyklostesky,které jsou propojeny i se sousední SRN.Velmi dobré podmínky pro cykloturistiku a houbaření, v zimním období je možmé využít pro lyžování nedaleké středisko - Ski areál Jedlová nebo Horní Podluží ,kde je také lyžařská škola pro děti.

Naší chalupu "Ubytování Rekreacekyjov" najdete na samotě u lesa na rozhraní NP - České Švýcarsko, malé obce Kyjov a Dlouhý Důl u Krásné Lípy. V přízemí je velká obytná místnost s krbem a vybavenou kuchyňkou, kde je podle potřeby možnost vlastního vaření. Kdo si chce odpočinout od této zábavy,pak může využít stravování v několika nedalekých hostincích s příjemným posezením.

Tipy na výlet do NP České Švýcarsko a okolí...

Poznejte oblast České Švýcarsko a okolí Kyjovského údolí ,které je známé svou malebnou krásou nejen v létě,ale i v zimním období...

Tolštýn -zřícenina hradu

UBYTOVÁNÍ REKREACEKYJOV.CZ - OBRAZEM..

Dymník Rumburk

Dymník Rumburk -Kamenný strom života

Krásná Lípa

Kaplička Sv.Anny -

Oprava kapličky

Naměstí - Krásná Lípa

KRÁSNÁ LÍPA - náměstí před rekonstrukcí

region-ceskesvycarsko.cz


Máte-li jakýkoliv dotaz k našemu ubytování,tak nám prosím napište nebo zavolejte a my Vám rádi odpovíme.Jdeme na výletDěkujeme za návštěvu našich stránek a těšíme se,že využijete "Ubytování rekreacekyjov.cz" při pobytu o Vaší dovolené v NP České Švýcarsko. .


[ Zpět ]

Kalendář - rezervace

<  >

obsazeno - obsazenorezervace - rezervace

UBYTOVÁNÍ - on-line rezervace

Přímý kontakt

Ubytování Rekreacekyjov.cz ...
Vlčí Hora č.p.160
407 46 Krásná Lípa

mobil: 607 181 042

e-mail: ubytovani@rekreacekyjov.cz
web: www.rekreacekyjov.cz

AKCE - NAŠE NABÍDKA

Hledáte klid a soukromí pro Vaší dovolenou v přírodě,pak využijte volnou kapacitu ubytování na chalupě v mimosezóně,kdy poznáte a oceníte přednosti před ubytováním v penzionu ...

chalupa Kyjov - připravujeme

Vybavení objektu pro ubytování kategorie ubytování České Švýcarskoubytování rekreacekyjov.cz

Silvestr 2016 - REZERVOVÁNO

TOPlist